Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy emberről meg lehet állapít...

Egy emberről meg lehet állapítani hogy ha ritkán fürdik?

Figyelt kérdés
Tényleg meg lehet állapítani rá nézés re ha valaki ért hozzá? Tegyük fel most pont megfurdott meg hajat is mosott, akkor is?

2020. dec. 25. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Alap szaga van az embernek azt semmi dezodor meg spray se nyomja el. Ha pont úgy találkozunk hogy aznap megfürdött biztos nem mondom meg róla hogy a hét többi napján nem fürdik. Ha csak látom az embert a hajáról akkor is meg tudom mondani hogy mikor mosta meg legutoljára
2020. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nekem mondták egy külön suliban h volt egy srác és basszus az aszisztens érezte a szagát úgy hogy ő neki van külön ,,terme" és a srác csak a folyosón meg a tanulós terembe volt. Persze a tanár is nehezen bírt mellé ülni amikor kellett xd De egy osztálytársunk is büdös volt,lehet fürdött,de hogy csak vizzel az fix,de ugye ruhától is függhet,na ő volt hogy 3 napig ugyanabban volt,pedig lány volt.
2020. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
En ugy ertelmezem a kerdest, hogy most tisztara pucolta magat valaki, lemosta magarol a testszagot, de a boret vastagon boritja az elhajt hamsejtek retege. Durva tapintasu viaszos bor, amit nem szeretnek megdorzsolni, mert szerintem mint a radirgalacsin, jonne le az a reteg, amit nem mosott vagy dorzsolt le rendszeresen.
2020. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!