Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ma estig megpróbálok...

Ha ma estig megpróbálok fennmaradni az rendbe fogja hozni az alvási időmet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban egyre később és később feküdtem le, mostmár ott tartottam, hogy reggel 6-kor sikerült csak elaludni már napok óta, és ma gondoltam, hogyha fennmaradok este 9-ig, és akkor fekszem le, akkor helyre fog jönni az alvási rendem remélhetőleg. Ha nektek is volt már ilyen, akkor ez segített? Sajnos ez már nem az első ilyen alkalom, hogy felborul az alvási rendem, és múltkor nagyon nehéz volt visszaállni a normális időrendhez. Háziorvos adhat ilyenkor altató tablettákat?

2020. dec. 28. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap alatt nem jön rendbe, kell néhány nap az átálláshoz.

Lefekvésnél ne legyen telefonozás, előtte egy órával már számítógép se.

2020. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az oka megvan amiért ilyen sokáig vagy ébren? Vagy csak egyszerűen nem bírsz elaludni?
2020. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, minden este egy valamivel tovább mobiloztam, és ahogy ezek összeadódtak lett az ami most van.
2020. dec. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!