Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy már egy...

Mitől lehet az, hogy már egy hete hulla fáradt vagyok egész nap, elaludni is alig bírok, aztán meg délután ébredek?

Figyelt kérdés

Semmi nem változott, ugyanúgy iszom, eszem, lefárasztom magam, rendszeresen szellőztetek, engedek be friss levegőt.

este 11:30-kor lefekszem, de csak forgolódok. olyan éber vagyok, hogy még egy helyben feküdni sem tudok. Nézem az órám, basszus már hajnali 4. aztán arra ébredek, hogy délután 1-2 óra van.


Egész nap hulla fáradt vagyok. Álmos semennyire, csak fáradt. Minden lépés egy kínszenvedés. olyan megkönnyebbülés, ha visszazuhanok a székbe vagy az ágyba. Aztán eljön az éjszaka, mindig reménykedem, hogy na, ha ennyire fáradt vagyok tuti azonnal elalszom, de semmi. Álmos nem vagyok. Sőt inkább éber. Nem tudom nyitva tartani a szemem a fáradtságtól, de aludni sem tudok.


Alkoholt semmit nem fogyasztok, soha nem is ittam. Kávét sem iszom, undorodom tőle. Cigi meg főleg, az mégrosszabb. Naponta 3 órát edzek itthon, külön edzéstervem van, bőven lefáraszt idegileg is, igazán elvárnám magamtól, hogy befekeszem az ágyba és egyből elalszom

Egy hete kezdődött, azelőtt minden rendben volt. fél 12 kor lefeküdtem, reggel 8-9 tájban ébredtem.



17/F


2020. dec. 30. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szívizom gyengeség. Irány a doki
2020. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tul pörgõd magad az edzések miatt.Csinálj kevesebb edzést, nézd akkor hogyan alakul.
2020. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
5 éve csinálom ugyanazt a fajtát, hidd el, hogy nem ez a gond.
2020. dec. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!