Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet koronavírus ?

Ez lehet koronavírus ?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hete rosszul érzem magam, fáj a hátam, görcsöl és megy a hasam. Szárazan köhögök, folyik az orrom , rossz a közérzetem. Ezen kívül más tünetem nincs. Ez lehet korona vagy valami súlyosabb?

2020. dec. 31. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Simán lehet.
2020. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Lehet egy korona teszttel kezdeni a leggyorsabb, és ha negatív akkor tovább keresni az okot. Első lépés ígyis-úgyis a háziorvos.
2020. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 3 hete bekerült a kórházba, covid gyanúsan. Infúziót kapott, mire az lecspegett hazazavarták. Azóta is megy a hasa, nem bír lábra állni, hányik minden nap. Nem tudják mi a baja, szóval ha nem covidod van, akkor érdemes minél hamarabb elkezdeni a kezelést.
2020. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából apám nem engedi,hogy teszteljek mert akkor ő se dolgozhat és nem lenne pénzünk kajára. :| Ez esetben nem tudom mit lehetne.
2020. dec. 31. 11:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérd ki háziorvos véleményét. Én úgy tudom, ha tényleg rosszul vagy és tüneteid vannak, ingyen lemennek tesztelni. Legalábbis nálunk így zajlott. Jobbulást! :)
2020. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Páromnak ugyan ezek voltak a tünetei, csináltattunk tesztet és negatív lett. Sőt még antiteste sincs.. lehet csúnyábban megfáztál, vagy betett a karácsony:D
2020. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is hívd fel a háziorvosod, ha rosszul vagy, apukadnak is meg kell értenie,ráadásul táp pénz létezik, meg nem feltetlen zárják öt is el, ismerősnel pl csak ő volt covid pozitív, a másik 3 családban mehetett bárhova,nem is volt semmi tünetük, külön szobába volt zárva 2 hétig a beteg, és úgy tűnt nem kaptak el.
2020. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy nem covid. Valamivel elrontottad a gyomrodat, bezabáltál az ünnepek alatt. Nem szoktál hozzá a zsíros ételekhez és most túlzásba vitted. Vagy túl sok édességet ettél stb.
2020. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az orrfolyás nem korona tünet , és nem olyan egyszerű csak úgy tesztet csinálni mondta a mentős barátom, ők is átestek rajta elvileg a kollégájával együtt , de semmi tünet nem volt , már a fél Magyarország átesett a covidon ez szinte biztos csak nagyon sokan nem is tudják mert tünet nem volt esetleg pici fáradság.
2020. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ajánlom a teszrelést mert még pont akkor fertőzödnél meg , hiszen majdnem minden egészségügyi dolgozó vagy Covidos vagy már átesett rajta , na most ki tudja melyik , ha nincs súlyos panasz akkor felesleges megtudni Covid e vagy nem , biztonság kedvéért az előirásoknak megfelelően karanténba kell vonulni és gyógyulni .Jó egészséget.
2020. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!