Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy írtsam ki a lakásomból a...

Hogy írtsam ki a lakásomból a muslincákat?

Figyelt kérdés
Minden kaja ki van dobva már hetek óta szóval semmi ilyen nincs de mégis oltári sok van és nem tudok mit kezdeni velük
2020. dec. 31. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a kajára mennek, hanem gyümölcsök, zöldségek, édes italok, borok stb...

Chemotoxot nekik.

2020. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, almára meg zöldségfélére jönnek nagyon. Gyümölcsöket imádjàk.
2020. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyen sincs a lakásban. Hideget bírják? Most arra gondoltam kinyitok mindent lekapcsolom a fűtést és lefagyasztom a kis... na értitek
2020. dec. 31. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
szemetesben is nézzél bele, hátha belefolyt valami gyümölcslé. vagy a polcok mögé. kell lenni valahol valaminek. ha nem lenne, akkor muslinca se lenne
2020. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Osztom #4-es válaszát.

Valami van valahol, amire mennek.

Egyébként bírják a hideget a kis spermiumok, hiszen kintről, a hidegből mentek be.

Tuti, hogy valahol van valami. Elég egy pici almahéj az ágy alatt, vagy a szekrény mögött, vagy bárhol bármi...

2020. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Időnként nálunk is megszaporodnak, aztán meg maguktól eltűnnek. Eddig még nem tudtam rájönni, mi ennek az oka. Nálunk sincs semmi, amire gyűlnének. Annyit figyeltem meg, tavassza meg ősszel van olyan időszak, mikor többen lesznek.
2020. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A neten tobb tipp van,hogyan lehet megszabadulni toluk. Nekem ez valt be: ures joghurtos pohar aljara tettem egy kis gyumolcslekvart es mosogatoszert,hogy beleragadjanak. A tetejet alufoliaval fedtem le,kis lyukakat szurtam bele. Ket nap alatt eltunt az osszes. Tobb hasonlo hazi csapda van,nezd meg,hogy mi van neked otthon hozza. Sok sikert!

Ui: nekem a kukaba rothadt meg valami gyumolcs,arra jottek.

2020. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Baratkozz meg veluk :))


Amugy osszetudod gyujteni oket egy befotes uvegbe. Siman beleteszel valamilyen gyumolcsot, felbevagott almat, citromot akarmit, es kb fel nap mulva, mikor elkezd rohadni erjedni, akkor elkezdenek csapatostul raszallni. Ovatosan odamesz es rateszed a tetejet es megvannak. Persze azert ha lehet, ne a hidegbe engedd ki oket. 2-3 nap alatt 30-40 muslincat szedtem igy ossze. Par orankent osszejon 5-6.

2020. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!