Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon meddig lesz kötelező az...

Vajon meddig lesz kötelező az utcán maszkot hordani?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek nagyjából mikorra várható a szigorítások enyhítése most, hogy elkezdődtek az oltások?

2021. jan. 3. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem még egy turnus jön a hosszabbításban, mert várhatóan most emelkedni fognak az esetszámok és a halálozások is.

Február közepéig nem várok jelentős változást!

2021. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Mivel a félhülye többség nem oltat, ezért beláthatatlan ideig elhúzódhat még a maszkhordás.
2021. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Akkor én is félhülye vagyok, mert én se tervezem magam beoltatni. Aki akarja, oltassa magát, így gondolom őt megfertőzni már nem tudom, ha esetleg koronás lennék. Egyedül az én egészségemre kivetítve pedig személy szerint egyáltalán nem félek, hogy ebben a híres-neves koronavírusban fogok meghalni, amivel kapcsolatban csak annyit tapasztalok, hogy mindenféle korlátozások vannak, meg ez a (szerintem) teljesen értelmetlen maszkhordás. Illetve állandóan ezt hallom már mindenhonnan a médiából 1 éve. Kb. ennyire tapasztalom a saját bőrömön az egészet. Nem látom értelmét beoltatni magam. Nem vagyok vírustagadó, elismerem, hogy biztos van koronavírus, de ez az egész bohóckodás, amit hónapok óta művelnek körülötte, már kabaré. Mai napig tartom azt, hogy aki elkapja ezt a szart, utána bizonyos idő múlva meghal, az hamarosan amúgy is meghalt volna, mert az elhunytak többségének általában volt valami komolyabb alapbetegsége. Meg hát ugye ha valakinél leírják, hogy meghalt mondjuk tüdőrákban, az nem hír. De ha meghalt koronavírusban, az már mindjárt hír! Az lényegtelen, hogy mindenféle más nyavalyája volt, de koronavírus így meg úgy.



Egy indok van, amiért beoltatnám magam: hogy végre megszűnjön ez a maszkos komolytalankodás, mert már nagyon elegem van belőle. Ha bejelentik, hogy holnaptól az oltottaknak nem kell ezt a szart hordaniuk, azonnal mennék is oltatani magam.

2021. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Remélem 11.-e után már nem kell az utcán benne bohóckodni.
2021. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

így, hogy a boltokban, üzletekben kötelező hordani és a vendéglátóegységek zárva vannak, magam is úgy látom, hogy a kijárási korlátozás meg az utcán való maszkhordás már csak az életünket nehezíti különösebb haszon nélkül.

2021. jan. 5. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:
1: Miért emelkednének a halálozások és az esetszámok?
2021. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miután a sok-sok hülye nem oltat, ezért hamarosan jön a 3. hullám.

Utána már nem csak a maszk, de az oltás is kötelező lesz.


Attól, hogy hülye valaki, kevés lesz kifogásként.

2021. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7: ha nem lazítanak, nem fognak emelkedni a számok attól még hogy nem oltatnak.


Bár valószínűleg a karácsonynak meg a szilveszternek lesz némi hatása.

2021. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért kell oltatni,hogy megvédjük a veszélyeztetet korosztályt meg a krónikus betegeket.

Mi ez az önzőség?

Légyen már vége korlátozásoknak!Mindig csak a nyafogás meg a nyafogás!

2021. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem amíg a politika úgy kívánja. Lehet hogy feloldása után is felrángatják szezonálisan a pofánkra hogy tanuljunk egy kis szigort.
2021. jan. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!