Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy nagyon nehezen...

Normális hogy nagyon nehezen betegszem meg?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nem voltam betteg úgy igazán, fájt egy picit a torkam vagy egy kicsit folyt az orrom de ennyi és hozzá teszem olyan dolgok miatt amitől mások kórházba is kerültek már. Példának adom az idei szilvesztert , egy szál ingben kint ültem egy és fél órát legalább a -2 fokban és hiába fáztam nem mentem be , gondoltam túl jó itt kint épp és nem érdekel hogy beteg leszek, másnap (elsején) kicsit fájt a torkam , másodikán reggel meg már úgy keltem fel hogy kutya bajom , semmim sem fáj se semmi és ezt nem értem. Nem lenne fura ha az utóbbi 2-3 évben egyáltalán megfáztam volna úgy isten igazán. De egy napnál tovább semmi nem tart , a durva hogy gyógyszer vagy tea közelében sem jártam ezidő alatt. Nem értem miért lehet ez, kicsit kezd fura lenni ennyi idő után. Válaszokat előre is köszönöm. 18/F

2021. jan. 3. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális. Kemény vagy és kész.
2021. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó az immunrendszered, örülj neki :)
2021. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az a bajod, hogy egészséges vagy? Ennél nagyobb problémád sose legyen🤣
2021. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj, jó az immunrendszered.
2021. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Agyilag azért mégiscsak van valami baj, ha valaki nem képes 5 métert menni egy kabátért -2 fokban.
2021. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Varga Lilian válasza:
Én is ilyen vagyok... életemben hála istennek csak 2x voltam beteg...pedig lassan 30 vagyok... Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, szedj vitamint, sportolj... és persze ne játsz a szerencséddel..ne mászkálj fagyban kabát nélkül
2021. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!