Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van minden este gyomorfá...

Miért van minden este gyomorfájásom?

Figyelt kérdés
Refluxos vagyok, Rabemant szedek. Pár napja rossznak érzem a gyomrom, esténként nyomó fájdalmam és savtúltengésem van. Mostanában többet eszek a közelgő menszesz miatt, lehetséges, hogy ezért van. De eddig nem volt ilyen csak régebben. Mi lehet a baj?

2021. jan. 5. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha refluxos vagy, akkor naponta többször kell enni keveset, nem szabad egyszerre sokat, mert az is okozhat gyomorfájást és persze a refluxosoknak is vannak tünetmentesebb időszakai és van amikor jobban előjön.
2021. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 amigdala42 ***** válasza:
Én is évek óta szenvedek a refluxtól , hiába szedem a savcsökkentők vagy savlekötők ellenére is .Sok mindent kipróbáltam ,és véletlenül egy FB csoportba találtam megoldást . A tejsavas érlelésű ételekkel hónapokig savmentes vagyok .Én sav.káposztát és kovászos zőldségeket készitek, fóleg a levük miatt . Lásd : [link] érdemes kipróbálni . segit !
2021. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!