Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ilyenkor az egészségügyi...

Mi ilyenkor az egészségügyi törvény?

Figyelt kérdés
Úgy tudom mindenkit letesztelnek koronavírussal aki kórházi kezelésre szorul. És mi van akkor ha egy ön és közveszélyes pszichiátriai beteget beszámíthatatlan állapota miatt erőszakkal kell bevinni, és mondjuk bepánikol egy ilyen föl nyúlós vizsgálattól, infarktust kap és meghal. Az kinek a felelőssége?

2021. jan. 8. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Aki eroszakos, altalaban nem panikol. Aki panikol, hiaba hasonloak a szivrohamhoz a tunetei, nem kap szivrohamot. Mire eljutnak odaig, hogy az orraba turkaljanak, minimum kapott par nyugtatot. Ijedtseg miatt altalaban nem szoktak szivrohamot kapni. Ha valakinek eleve sziv- es errendszeri problemai vannak, vagy hirtelen szivhalal viszi el, nem vonhato felelossegre se orvos, se nover, se pszichologus, felteve, h helyesen jart el, de talan akkor sem, ha a nyugtato utan hal meg.
2021. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Ennyi.

2021. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nincs. Reméljük nem is lesz. Azért tettem fel a kérdést mert ismertem olyan személyt aki tükrözés előtt elájult.
2021. jan. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!