Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hívta már valaki a lelkisegély...

Hívta már valaki a lelkisegélyszolgálatot,, mit mondanak ott, érdemes hívni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 04:46
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Volt osztálytársam fizika órán azzal a szöveggel hogy:


"A cigányok dörömbölnek az ajtómon, mert kérni akarnak kölcsön"


Széket kirúgtam alóla, de egyébként nem, nem jutott eszembe felhívni őket.

2021. jan. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Egyszer írtam be egy online lelkisegélyszolgálatnak, de nem csináltak semmi érdemlegeset, csak meghallgattak. Gondolom a telefonos ugyanilyen.
2021. jan. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes felhívni, nem fognak empátiával végighallgatni. engem leráztak, amikor közöltem hogy öngyilkos az nem szeretnék lenni, csak valami jó tanácsra lenne szükségem, mert már hónapok óta őrlődtem olyan dolgon, amit nem tudtam és azóta sem tudok megoldani. Egy viszonylag fiatalabb férfihang volt, de esetleg próbáld ki, hátha neked nagyobb szerencséd lesz.
2021. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme.
2021. jan. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés értelmét látom, mert nem szakemberek ülnek a vonal túlsó oldalán. Nem képzett pszichológusok/pszichiáterek. :)
2021. febr. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyes a véleményem, de inkább negatív. Volt, hogy segített és megértő volt, akivel beszéltem, de többször volt olyan, hogy értetlen/érdektelen/türelmetlen/tanácsot adni nem tudó ember vette fel.
2021. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!