Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell befizetnem a...

Miért kell befizetnem a társadalom biztosítást, amikor diák voltam?

Figyelt kérdés

Idén végeztem a középiskolában (OKJ-s plusz egy éven maradtam) és ugyan úgy érvényes volt a diákom. Most, viszont pár nappal ezelőtt kiküldtek egy csekket, amiben Júliustól számolják fel a tb-m és onnantól kell visszafizetnem, holott a diákom érvényes és hivatalosan csak decembertől kéne fizetnem. Szerintetek miért akarják behajtani rajtam, amikor most kéne fizetnem egy havi tb biztosítást?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 11. 14:41
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Őket kérdezted már?
2021. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizti hogy júliustól? Mi is így jártunk, hogy megkaptuk a határozatot, amiben dátumnak az szerepelt, hogy december 16-tól maga után kell fizetni a lánynak a tb-t, de a hátulján meg egy táblázat azt mutatta, hogy júliustól. Én felhívtam őket, és az ügyintéző elmondta, hogy az csak egy példa, csak sajnos eléggé félreértelmezhető. De természetesen csak dec. 16-tól kell fizetni maga után.
2021. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!