Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy gyerekkorom óta...

Normális hogy gyerekkorom óta tépem a sarkamról a bőrt? Már bőrkeményedésem van, és be is van repedezve. Alsóban a tenyeremről téptem le a bőrt, meg az újjaimnál is tépkedtem. Ez lehet valamilyen mentális betegség? Mert én ezt szeretem csinálni.!

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami kényszeres dolog lehet vagy "self-shooting", de ki nem szrja le, ha jól esik és komoly bajod nincs belőle? Lényeg, hogy legyél tiszta, moss kezet, stb.
2021. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az, de azért mentális betegségnek nem mondanám. Inkább egy rossz szokás, mint mondjuk a körömrágás, csak ez annál extrémebb.
2021. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyádék nem vittek orvoshoz?
2021. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem vittek orvoshoz, koleszos voltam és 5 nap alatt már madjnem begyógyult, egyszer észrevette a tanár képdezte hogy mi van a kezemmel, nagyon meglepődött mikor megnézte a kezem. A sakamat meg otthon téptem azt mondtam mikor kérdeték mit csinálok h kiszedem a tyúkszemem. És ennek már több mint 13 éve.
2021. jan. 11. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted csinálni, akkor mire fel a kérdés? Hát csináld!
2021. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!