Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet ez ellen tenni?

Insideraccon kérdése:

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves srác vagyok és már 3 napja nagyon szarul érzem magam. Az elején majdnem 40 fok volt a lázam és emellett izadtam mint a ló és és hidegrázás is volt pedig 3 paplan és négytakaró volt rajtam. 2 nap az borzasztó volt: teljesen mindegy volt, hogy 3 vagy félóránként pisiltem mindig olyan volt mintha már vagy 12 órája nem hogyoztam volna. Emellett nem bírtam lábra állni, mert amint feleltem elkezdtem szédülni nem tudtam álni így még WC zni is nehéz mai nap lement 37 fok alá nagyon örültem viszont amikor feleltem 38 fok volt. Ez lehet a látnak a tünete? Enni de tudok teát iszok viszont mindig kavarog a fejem meg a gyomrom most is. Segítség!

2021. jan. 12. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk a háziorvosodat hívd föl ilyen esetben, ne a gyakorin kérdezgess.
2021. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lázcsillapító. Ibuprofen típusút kerüld - mostani covidos ajánlások alapján mondom.
2021. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!