Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már lézeres éranyajegy...

Volt már lézeres éranyajegy eltávolításotok? Hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

van a mellkasomon egy nem tul nagy, de nekem nem tetszo éranyajegy (olyan, mint a sima, csak piros es picit kidudorodik). szeretnem leszedetni, mert nem

tetszik, szoval orvosilag nem indokolt, csupan esztetikailag.


sebeszeti uton kivagatni nem szeretnem, mert latszan a heg. ugy tudom, az ilyen anyajegyet lehet lezerrel is leszedetni.


errol szeretnek tapasztalatokat kerni: ki hol volt, mennyire marad lathato a heg utana? mennyire faj, mennyibe kerul?


majd elmegyek vele borgyogyaszhoz, de meg nezelodom, kihez kene.



2021. jan. 12. 11:38
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e még a válasz, mindenesetre én pár éve Dr. Lányi Cecíliánál jártam. Nála az első konzultáció ingyenes, és a következő alkalommal történik a tényleges anyajegy eltávolítás. Én akkor hármat szedettem le. Egy volt a szemem mellett, egy a hónaljamon és egy a felkaromon. A szemem melletti ill. a hónaljon lévőt teljesen eltüntette, mintha soha nem is léteztek volna. A felkaromon lévőnél maradt egy kis foltszerűség, de ez valószínűleg annak tudható be, hogy a kezelést követően rossz ragtapaszt tettem rá, ami miatt 'nem kapott levegőt', sőt be is gennyesedett. Mindenesetre a doktornő normálisan állt hozzá, kaptam rá valamilyen sebfertőtlenítőt és utána már a jó ragtapaszt használtam, amiben lélegezni is tudott. Maga az eljárás is elég gyors, kapsz egy injekciót az anyajegy környékén és már szedik is.

Mostanában is hozzá szerettem volna menni, de megmondom őszintén, elrettentett, hogy a telefonos időpontkérés alkalmával, arra a kérdésre, hogy mennyibe kerül mostanság egy anyajegy levétel, egyszerűen semmilyen választ nem kaptam. Amikor pedig azt mondtam, hogy egykor 20 ropi körül volt, akkor a hölgy belenevetett a telefonba, hogy az nagyon régen lehetett.

Így most a www.semmelweiskft.hu-n keresztül szeretném ezt intézni. Remélhetően minél hamarabb, de itt is közölték, hogy meg kellene várni az őszt ezzel.

2022. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!