Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kóros sovanyság?

Kóros sovanyság?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, mindig sovány voltam, viszont mostmár durván zavaró. Rendesen eszek, sportolni nem sportolok, csak itthon szoktam edzeni amióta nincs suli. 185 magas vagyok és 51kg. Miután elkezdődött a digitális tanrend elkezdtem rendszeresen napi 20-30 percet erősíteni (fekvő, felüles, nyujtas, guggolás) és rá 3-4 hétre már 55kg voltam, aztán karácsony alatt sok süti, sok kaja, viszont nem nagyon edzettem külön. Ma kezdek bele újra az edzésbe, raalok a mérlegre és 51kg vagyok. Ez normális? Ha nem ha nem hagyom abba az edzést a testsulyom is növekedni fog?

2021. jan. 12. 23:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt meg hozzátenném hogy viszonylag jó eronletben vagyok, 20-25 fekvot és 40 rendes felulest bármikor megcsinálok, kötélen is kéz nélkül mászok fel mindig
2021. jan. 12. 23:06
 2/4 A kérdező kommentje:
*láb nélkül
2021. jan. 12. 23:07
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A sportolàs fontos, futàs, sùlyzòzàs, kerékpàrozàs, fekvôtàmasz, ugràlòkötelezés stb. Minden sportàg csak a javadra vàllik! Javaslom B 12 vitamint, jò erôsitôszer, és jobb étvàgyat csinàl! Ird le egy fûzetbe a napi sportolàsi eredményeidet pl: 25 fekvôtàmasz, 1 km futàs, 7 km kerékpàrozàs. Igy nyomon tudod követni a fejlödésedet! Minden jòt!
2021. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sportolás mellé egyél jó sokat. Rád fér. Kellene rád vagy 30 kg.


Én minden vackot össze ennék, pláne este...

2021. jan. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!