Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen összeesküvés elméletek...

Milyen összeesküvés elméletek vannak a vakcina beadásának céljábol?

Figyelt kérdés
Sproljatok fel nekem az osszes ismert konteot amiert be akarnak oltani minden embert!

2021. jan. 12. 23:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Mert csak! - és ez a leggyanúsabb...
2021. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

Most hirtelen ezek jutnak eszembe:

-chipeket akarnak belénk rakni, hogy irányíthassanak :D

-a vakcina valójában halálos méreg, és a túlnépesedés megállítására akarják használni :D


Viszont én nem vagyok konteós, maximálisan bízom a vakcinában, szóval nem nagyon vágom ezeket.

2021. jan. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Chipeket akarnak belénk rakni, hogy ezáltal a multik uralják a testünket.

Az agyunkat akarják a chippel befolyásolni, fantom érzeteket, bénulást, járványt tudnak vele kiváltani. A következő oltás érdekében megvonási tüneteket gerjesztenek bennünk.

A chipekkel elpusztíthatják az agysejtjeinket. A célzott szelekció érdekében, így népirtásra is használhatják. Vagy szerv kereskedelemre is felhasználhatnak bennünket.

Az újraoltások (windows frissítések, újabb chipek beültetésével) segítségével a totális uralom gyakorlása az agyunk felett. Befolyásolhatják a tudatunkat, alvás-ébrenlét. A gondolkodásunkat is befolyásolhatják, az agyunk feltérképezése által a gondolatainkban olvashatnak.

Az emberekből gépeket, robotokat akarnak csinálni. Hogy így uralkodjanak felettünk ellenállás nélkül. Élvezeti cikké (pedofilia, szex), gyógyszer alapanyagnak és munkásoknak alkalmazva az embereket. Cél a bolygó teljes uralma a natúr emberek kiirtása.

2021. jan. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Gitáráramkört akarnak belénk juttatni, hogy egy húron pendüljünk. Erre igazolt bizonyíték van!
2021. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Homoszexuálissá tesz az oltás. Szerintem ez a legdurvább. XD

[link]

2021. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

És különben is Soros, Bill Gates, meg a Rockefellerek tehetnek róla, már a bíróság is kimondta:

[link]

2021. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
6: Az, hogy 2 noname város bíróságán kimondanak ilyet, nem jelent semmit.
2021. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Egyszerűen csak nem értem, minek ekkora felhajtás, amikor a covid sem veszélyesebb, mint egy influenza. Influenza ellen sem oltattam be magam még egyszer sem, de nem a konteók miatt, hanem mert nem szoktam beteg lenni. Istennek hála, nem vagyok fogékony ezekre a vírusos betegségekre. A koronavírust is magasról le...rom :)
2021. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%

"Egyszerűen csak nem értem, minek ekkora felhajtás, amikor a covid sem veszélyesebb, mint egy influenza."


Ez tényszerűen nem igaz

2021. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

"Ez tényszerűen nem igaz"


Hm, nem? Miért nem?

2021. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!