Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsibbadás Fülzúgás Belső...

Dóri0828 kérdése:

Zsibbadás Fülzúgás Belső remegés?

Figyelt kérdés

ziasztok!

Napok ota zsibbadni kezdett a bal karom eleinte nem volt borzasztó csak annyira ereztem hogy a bal karom hamarabb elfáradt Mint a jobb, mar most társult hozza a bal labam is..es már most kellemetlen a zsibbadás nagyon..meg mintha remegne a testem belülről, plusz a fülem zúg lassan egy hónapja ami borzalmas nem tudok tole sokszor aludni sem...van egy 5 hónapos kisfiam őt szoktam emelgetni játszani vele hogy felemelem a levegőbe..ő születése óta nem jó alvó ..az elso három hónapban szinte alig aludtunk..mar most ugy ahogy éjszaka alszik jól de én viszont amikor aludhatnek nem tudok es ez miatt is vagyok fáradt..hogy eddi



2021. jan. 17. 01:20
 1/5 A kérdező kommentje:

Hogy eddig a fiam miatt most meg ezek s tünetek miatt nem tudok aludni..háziorvos szerint ez mind csak a kimerültség...szerintetek is ez mind csak a kimerültség Lehet?

2 honapja laborban is voltam minden rendben volt ott is, szoptatós vitamin, b komplex vitamin,C+D vitamint is szedek

2021. jan. 17. 01:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
masszázs, különösen nyakmasszázs. Amúgy kimerültség.
2021. jan. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor semmi komoly szerinted?

Mert mar aggódok..

2021. jan. 17. 01:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kimerültség komoly dolog, nem szabad elhanyagolni. Többek közt keringési rendellenességet okoz és a szivedet terheli. Pihenned kéne, mert a szived el van fáradva ha lehet igy mondani. Mentálisan pedig teljesen leamortizál ha nem tudsz eleget pihenni.
2021. jan. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet szednem kellene estére valami nyugtató féleséget hogy tudjak aludni? Gondolok en pl Valeriana álom amit szoptatás alatt is lehet..mert ez igy borzalmas hogy nem alszom...egesznap kimerült vagyok plusz ezek a tunetek..es a babámat elkell lássam plusz a háztartás
2021. jan. 17. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!