Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom ha egy...

Mi lehet a bajom ha egy antibiotikumtol elkezdett a nyakam es az arcom viszkedni es most piros hamlo foltok jelentkeztek ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alergiás vagy valamelyik összetevöre
2021. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Allergia. Különösen, ha az alkalmazást követő fél órán belül kialakult. Mindenképp tájékoztasd az orvosodat, mert bár emiatt le kéne állni vele, az antibiotikum félbehagyása is eléggé kockázatos. A 112-t is felhívhatod, ha úgy érzed, hogy nagyon ijesztőek vagy kellemetlenek a tünetek. Na, ezért szoktam új gyógyszereket hétköznap reggel elkezdeni...
2021. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En birom a penicillint es a legtobb antibiotikumot, de valami osszetevotol egyszer a nyakamon csalankiutesem lett, egyre csunyabb, es mikor a szam duzzadni kezdett, ugyelere mentem. Antihisztamint kaptam, azonnal elmult.

De ugye orvos azert is kell, hogy akkor mast kapj helyette, mert az antibiotikumot kurakent szabad szedni, es abbahagyni rosszabb, mint el se kezdeni.

2021. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!