Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy valami komoly...

Úgy érzem hogy valami komoly baj van az agyammal, és hogy nagyon elbutultam? 18F

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és úgy érzem, hogy valami komoly gond van az agyammal, nem tudok egyszerűen gondolkodni, mintha nem a jelenben élnék. A memóriám nagyon rossz, sokszor azt is elfelejtem, hogy éppen mit csinálok, a tegnapra egyáltalán nem emlékszem már. Emellett logikus gondolkodásom sincs nagyon, csak nézek előre de nehezen fogom fel mi van.

A látásom is furcsa, mintha a szemem nem lenne képes fókuszálni (szemüveges vagyok és új szemüvegem van).

Soha nem iszom alkoholt, soha nem dohányoztam semmilyen károsságom nincs és nem is volt.



2021. jan. 17. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
És mit szeretnél kérdezni?
2021. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 18 eves fiatal , sajnos a GYIKon nem valoszinu , hogy hasznos valaszt kapjal. Feltetlenul el kell menned a haziorvoshoz, aki tovabb kuld megfelelo szakemberhez. Tudom, hogy ez a covidos idoben nem egyszeru.

Leirasod, nagyon osszeszedett, ertheto, logikus.Olyan nagy baj nem lehet. De ha megis segitsegre szorulnal, szerintem meg az elejen van a dolog, lehet segiteni.

Ne vard hogy mi megoldjuk a problemad, ami szakember segitseget igenyli. Ne halogasd es ne keress alternativat. Menj el orvoshoz.

Ritka az ilyen logikusan megfogalmazott esetleiras, ertekes ember vagy.

Nagyon drukkolok neked, menj orvoshoz, kar elhanyagolnod magad. Rendbe fogsz jonni, de kerj egitseget.

2021. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!