Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben az esetben érdemes...

Ebben az esetben érdemes beoltatni magam? COVID19

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam hogy a nyári foci európa bajnokságon lehet nem engednek be a stadionba ha nem vagyok beoltva COVID-19 vakcinával

2021. jan. 18. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem alaptalan amit gondolsz. Alapból érdemes beoltatnod magad, ez még így plusz ösztönzés. :D
2021. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Idén valószínűleg ilyen korlátozás nem lesz. A jövőben van rá esély, de több vezető politikus is ellenzi, illetve a hágai bíróságon meg fogják vizsgálni, hogy az ilyesfajta korlátozások egyáltalán nem ütköznek-e emberi jogokba. Mindezek mellett mindenféleképpen oltsd be magad! Egyszer elkaptad és semmi bajod nem volt az nem jelenti azt, hogy következőnek nem leszel nagyon rosszul. Nagyobb tömegrendezvényen meg valószínűbben elkaphatod. Mondjuk ha tényleg egy a kormány pénzéből pénzelt telefonos appal kell majd igazolni, akkor ez olyan lesz mint anno az Xbox 360 kichippeltetése. Minden 1000 főnél nagyobb településen lesz egy fiatal srác, aki valamilyen módon igazolja neked egy ötezresért, hogy be vagy oltva.
2021. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Semmi esetre sem!
2021. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2021. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ha nagyon jól alakulnak a számok, akkor nem lesz semmi.

Én arra számítok, ha valami miatt nem cseng le addig a vírus, hogy nézőszám korlátozás lehet (50 vagy 30%) és/vagy gyorstesztekkel fognak beengedni mindenkit, amit az UEFA-nak kellene biztosítani.

Bár, ha van oltásod, nem látom értelmét, hogy ne engedjenek be.

(Most ne kezdjünk azon vitatkozni, hogy a tesztek vagy az oltás ér e valamit, mert azt a fejesek majd eldöntik, hogy mi lesz a protokoll)

2021. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!