Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap megyek vervefelre,...

Holnap megyek vervefelre, mitcsinaljak h ne feljek annyira?

Figyelt kérdés
Nagyon regen voltslam vervetelen es most a doki elkuldott de nagyon felek. Mindig roszul szoktam lenni ilyenkor es nem ehetek elotte semmit. Nem tudok mire gondolni kozben

2021. jan. 18. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell semmire gondolni. Úgyis elájulsz majd, elveszted a tudatod, fölmosod a földet, akkor meg minek parázol?!
2021. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Este igyál minél több folyadékot, akár egy kis gyógynövényes nyugtató teát, az a lényeg minél hígabb legyen a véred mert úgy könnyű levenni. Holnap reggel is igyál meg vérvétel előtt fél órával kb 2dl vizet. Amíg veszik a véred, semmiképp se nézz oda, vegyél mély levegőket és engedd ki lassan. és gondolj vicces vagy neked kedves emlékekre. Ha végeztél ülj le egy kicsit, vagy ha tudsz és nem egyedül vagy menj ki a friss levegőre. Ne aggódj túl leszel rajta hamar. Kitartást!
2021. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd előre, és akkor lefektetnek. Fekve ki lehet bírni. Engem hetente szúrnak, úgy megszoktam, hogy már nem is fáj, pedig ugyancsak feldolgozták már a vénaállományomat.
2021. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Áhhh, engem éjszakánként ötvenszer szúrnak (ha tesómék poloskás lakásában alszom.) És még így is ki lehet bírni, hajrá! :D
2021. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én alapból sosem féltem tőle, de most az utolsó 3 évbe annyi vérvételen volt részem, hogy úgy megyek be mint egy csomag chipsért a kisboltba.:)
2021. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Ne parázz! Mert ha a véred bizonyos bizonyos százalékát kiszívják, akkor biztosan elájulsz, és onnantól kezdve nem fáj!
2021. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!