Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok álmos, hiába...

Miért vagyok álmos, hiába alszok bármennyit?

Figyelt kérdés

1 hete kezdődött kb hogy álmosabbnak éreztem magam a szokottnál először munkába vettem észre, hogy több kv-t kell innom. Aztán hazajöttem szabdságra 6napig. Mindennap alvás után felvoltam pár órát utána megint húzott be az ágy és aludtam, és ez ismőtlődött napokig. Hiába próbáltam felkelni és fellenni hogy ne csak aludjak, akkor is azt éreztem hogy jól esne az alvás. Próbáltam kv-t, energiaitalt, egyik sem volt hatásos annyira. A kérdés hogy mi lehet ennek az oka?

(Egyébként mielőtt elkezdődött ez, 2hétig simán felvoltam délutáni kelés után reggelig.)



2021. jan. 19. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Időjárásváltozás, a nagy hideg nagy meleggel váltakozik, ez a hatása az emberi szervezetre többek közt.
2021. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne igyál kávét se energiaitalt

minnél több hideg folyadékot igyál (átlagos hőmérsékletnél hidegebbet)

2021. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi, és ez változni fog valamikor, vagy ezt csak kivárni lehet? De ha munkában is előjön ennyire, akkor csak kv-hoz tudok nyúlni mert végem lenne:D
2021. jan. 19. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
2 hétig éjszakáztál és most csodálkozol, hogy nem stimmel?
2021. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 hétig itthon voltam, nem éjszakáztam. Csak mindig így keltem és feküdtem le.
2021. jan. 19. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Az most mindegy. 2 hétig éjjel fent voltál, nappal aludtál, persze, hogy felborult a rend.
2021. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most például hajnal 5től délután 5-ig aludtam több felkeléssel. És már most érzem hogy lehet tudnék aludni, pedig csak 4óra telt el. Ezt nem értem hogy lehetséges.
2021. jan. 19. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Kimerultel. Ilyenek a tunetek.


Kapcsolodj ki. Tarts szunetet a munkadban. Szabadsagra menj el.

2021. jan. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt csináltam, most voltam itthon 6napot, megyek majd éjszakára de már most felvagyok pedig 4órája aludtam el, most lehet az idegesség miatt nem fogok tudni aludni hogy mennem kell, és kifogom-e bírni.
2021. jan. 20. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!