Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Oxandrolone, Oxikodon és...

Az Oxandrolone, Oxikodon és Metadon intravénásan?

Figyelt kérdés
Mit érezni tőlük és mennyire okoznak erős függőséget a heroinhoz és a mofinhoz képest?

2021. jan. 19. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ópiát az összes. Talán enyhébb függőséget okoznak mint a heroin de kegyetlen anyagok az biztos. Mit érez? Nehéz leírni tapasztalat nélkül. Eufória, megszűnik minden gond, elszállnak a negatív érzések. Ezt állítják.
2021. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezek is elég addiktívak. A heroin addiktívabb, a morfinnal kb. egy szinten vannak. Elég súlyos tüneteket okoznak, könnyű rájuk szokni.

Fájdalomcsillapítók, euforizálnak.

2021. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az oxinak állítólag van hasonló ütése mint a barnának. De a hernyó akkos is a top1. Ott van rendes fless ahogy bejön az érzés.

A meta az egy kékes folyadék. Azt is be lehet lőni - de elmarad a barnáról. Viszont lájtosabb, és tovább is tart. De azért nem olyan jó :)

Összességében tehát a heroin (barna) a legjobb. Ad boldogságot is, de nem úgy mint más drogok. Inkább elzár a világtól. Érzéketlenné tesz. Egy kellemes nyugis állapotba, ahol már semmi nem ér el. Amíg tart, persze a hatás..

2021. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ok de a heroin az éppen ezért is egyből függőséget okoz. Elvileg az oxandrolon pedig majdnem utoléri. De haluzos és csak nem okoz olyan függőséget. Elvileg az oxikodon még durvább. A tilidin all is még talán oké lehet. De sajnos csak Max itthon elvileg a metát lehet beszerezni és azt is nehezen! De az szerintem végképp nem okoz egyből függőséget. Azt kB a kolával teszik egyszintre. Ha fuggosegrol van szó. A kóla is megint más nagyon jó, de nekem az nem jön be!
2021. febr. 4. 05:49
 5/12 anonim válasza:
100%
Gyerekek nagy a sötétség látom, fogadjunk egyikőtök se tudja miről is beszél mert nem próbálta az oxandrolon meg egy anabolikus szteroid!!! Ne írjátok baromságokat
2021. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ruby04 ***** válasza:
90%

Én sokáig fogyasztottam kratomot, sőt, gyakorlatilag imádtam. Kb. ugyanennyi ideig szedtem tramadolt is. Az opiátok és opiodok jók. Az a rossz bennük, hogy jók. Túl jók.

Tavaly volt először, hogy találoztam "Vele". Nem éreztem semmit, mert mostanában nagyon felütik a H-t, ugyanakkor azok, akiknél abban az időben éltem, nagyon vigyáztak rám, nem mintha annyira szerettek volna (a heroinisták igazán senkit nem szeretnek), hanem hogy ne legyen bajom, mert akkor ha nem is halok meg azonnal, a mentők automatice hívják a yardot, szóval semmi. Azért néha bejött, de esküszöm, nem volt durvább, mint egy Rivotril-alkohol beszakítottság.

A gyári dolgok sokkal jobban bejönnek. Az addiktológusom napi egy szem Suboxone-t ír, de persze mindig megszalad a ló, pedig bele van építve egy naloxone nevezetű fék. Szóval beszakítani igazán nem lehet tőle.

Néha hozzájutok egy ismerősömtől egy "kis" metadonhoz. A kedvencem. Mivel elég ügyetlen vagyok a cöpivel, ő segít beadni. Az én adagom kb 40-60 ml. Nagyon bejön! De senkinek nem ajánlom! Mert ezek a dolgok csak az ilyen elba' embereknek valók, kíváncsi, niről-is-írt-a-csáth-géza típusú nerd-öknek nem!

2021. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Metadont ne használj IV!
2021. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ruby04 ***** válasza:
Miért is ne?
2021. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert nem arra való. A készítményben lévő adalékanyagok könnyen okozhatnak vérrögképződést, de már olyat is láttam, aki metadon tabit injektált és a lövések helyén kb. 2-3 cm átmérőjű "lyukak" keletkeztek ott, ahol félrement az anyag.
2021. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

9

Pont hogy a dizájner vackok vágják haza a vénát. Azoktól el is tűnnek, és utána tök nehéz belőni a cuccot. Mindenféle foltok is elő szoktak jönni, főleg ha mellé megy egy kevés néha.

A kék metadon (folyadék) az szinte semmi kárt nem okoz a vénákban. Az egyik legjobb amit injektálni lehet. Bár nincs olyan komoly ahogy jön be az érzés mint a barnánál.

2021. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!