Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hónapja füveztem a haverja...

Pár hónapja füveztem a haverjaimmal 3x. Akkor egyből abba is hagytam, mert mindig rámjött a pánikroham, kirázott a hideg, szédültem, gyorsan dobogott a szívem, nagyon megijedtem. Most pár hónapra rá visszatértek ezek a tünetek. Miért? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Pedig azóta nem szívtam és soha többé nem fogok szívni ez biztos.

Mostanában naponta elfog a szédülés, picit nehezebben kapok levegőt és teljesen olyan érzés mintha be lennék tépve, pánikroham jön rám.

Mitévő legyek? Suliban elég gáz, mert szédelgek össze vissza, meg összevissza beszélek.


2021. jan. 20. 09:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%
Ez pánikbetegség. Az jár hirtelen fellépő erős szívdobogással, szédüléssel, megsemmisülés érzéssel. Fordulj orvoshoz és ezt mondd el. Az idegrendszeredet megtépáztad. B12 vitamin kúra, lehetőleg injekció. Csak orvos írhatja fel.
2021. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Igen, úgy érzem, mintha nem én lennék, mintha nem tudnám irányítani a gondolataim és stb..

Ha ezzel nem fordulok orvoshoz hanem az idő folyamán megpróbálok felülkerekedni a pánikrohamon vagy ilyesmi abból lehetne bármi gond?

2021. jan. 20. 09:54
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, súlyosbodhat is. Menj orvoshoz, legyél vele őszinte.
2021. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Illetve még egy dolog, mindig azon a helyen sétálunk el, ahol volt velem az első élmény, ahol kifeküdtem a fűtől.

Azon a helyen ahogy elsétálok olyan szintű szédülés jön rám, hogy nem tudok kb semmit se csinálni, össze vissza beszélek olyankor.

2021. jan. 20. 09:57
 5/42 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor úgy lesz, csak mivel még kiskorú vagyok, egyik szülőm is kell, hogy jőjjön velem.
2021. jan. 20. 09:58
 6/42 A kérdező kommentje:
Orvoshoz is mindig amikor megyek valamiért nagyon felmegy a vérnyomásom meg nehezen kapok levegőt.
2021. jan. 20. 10:00
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
ez pánikroham, lehet a fű váltotta ki belőled, de lehet csak bebeszéled magadnak. Kicsit stabilizáld a helyed a világban, "földelj" , éreztesd magaddal,hogy biztonságban vagy, nincs baj. Orvoshoz attól még menj el persze, csak hogy addig is:)
2021. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Szóval egyből abbahagytad. Mindjárt 3x is...

(Sikerült leszoknia a cigiről? Igen, nem tudom, miért is mondják, hogy nehéz, nekem már vagy 200-szor sikerült.)

2021. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Érdekes, mostanában csak azon a bizonyos helyen leszek rosszul, ahol füveztünk..

Elég fura de na..

2021. jan. 22. 10:08
 10/42 anonim ***** válasza:
azért mert a helyhez társítod az élményt, amikor ott vagy előjön az az érzés. Az elméd meg nem tudja, hogy csak visszaemlékszel, ő érzékeli hogy "baj"van és reagál.
2021. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!