Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a panikbetegségtöl lehet ?

Ez a panikbetegségtöl lehet ?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudok enni szinte semit mer nincs étvagyam mar anyira ráparáztam hogy lehet hogy már azért nem tudok álandoan fáradt vagyok néha megszédülök mindig azt hiszem hogy valami komoly bajom van egesznap levert vagyok valamikor elkezdek remegni isalig tudok elaludni ha sikerul elaludnom gyakran felkelek regel koran megebredek már eszaja alandoan kiver a viz
2021. jan. 20. 15:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia szerintem ez tipikus pànikroham..Egy időben nekem is volt.Èn féltem elaludni mindig azt hittem megfulladok es napjàban többször is ràmtört.Aztàn elmúlt igyekeztem lefoglalni magam mindig màsfele terelni a gondolataimat.Èn voltam vele orvosnàl is🙂Esetleg te is kerhetnel segítséget.
2021. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszeruen semi nem kot le mert mindenhez elfogy a turelmem vanamikor van pilanatnyi kedvem de aztan elis mulik pszihologushoz nem szeretnék menni de valami megoldast jolenne találni rá
2021. jan. 20. 15:35
 3/4 anonim válasza:
Èn konkrètan a hàziorvosomhoz fordultam a problèmàmmal🙂
2021. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Azért vagy gyenge meg fáradt, mert nem eszel! Egyél! Akár erővel is. Szedjél multivitamint, és hozzá b.vitamin komplexet.
2021. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!