Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos muszáj nekem is egy...

Sajnos muszáj nekem is egy kérdést feltenni mert sehol nemtalálok rá pontos választ.hogyan ürül ki a leggyorsabban a Speed (Amfetamin) a szervezetből?

Figyelt kérdés

Azt már tudom hogy 1-4 napig kimutatható a vizeletben, de én valami felgyorsításra gondolok.

Ha esetleg tudtok valami linket ahol le van ez írva nagyon megköszönném.

Ja igen és hogy az 1-4 nap az függ-e attól hogy mennyit fogyaszt az ember. Meg ha nem is tudom felgyorsítani a folyamatot akkor van-e esetleg valami ami hamis drogtesztet mutat anélkül hogy megváltozna a kreatin szint a vizeletben.

Nagyon köszi, szép napot!



2021. jan. 20. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Kerdezd Marcsellot. 😂
2021. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amfetaminnál nem tudom bejön-e, de igyál minél többet tolj le 2-3 sört és sok sok vizet, vagy ami még jobb csak sört de sokat, és járj aktívan budira. elvileg ez a legtöbb amit tehetsz.
2021. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kettesre ne hallgass konyorgom ne alkoholt toljal melle, mert az amfetamin amugyis kiveszi a vizet a szervezetedbol, az alkohol pedig szinten... vizet igyal , de azt sem szabad tulzasba vinni, ne probald meg kiszaritani magad...


Igaz, hogy az amfetamin vizelettel egyutt tavozik a testedbol, de az alkohol nem jo megoldas ra hogy felgyorsitsd ezt a folyamatot, csak azert mert folyton pisilni jarsz az nem jelenti hogy kijon a szervezetedbol a cucc.... hidd el tudom.


( nem vagyok buszke magamra regebben eleg sokat toltam , de hidd el alkohollal nem eri meg, foleg mert elfelejti az ember hogy rendesen hodratalni kellene melle, ha mar kello mennyiseget fogyasztott a cuccbol)


Az 1-4 nap nem feltetlen fugg hogy mennyit vittel be, van akibol sokkal gyorsabban urul, mig masbol lehet csak fele olyan gyorsan ezt szervezete valogatja. Illetve hajbol kimutathato 90 napig is lazan, nincs semmi konkret amit tehetsz, szimplan hagynod kell a testednek hogy regeneralodjon, de ne hajtsd ki magadbol a vizet, mert veszelyes!

2021. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!