Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » VISZKET?? A Karom viszket...

Magdolna54 kérdése:

VISZKET?? A Karom viszket mintha hangyák szúrnának egy pár kiutesem van de a sima bőr viszket inkább, a vizelet labor mútat v.mit és arra írt antibiótikumot a bőrgyogyasz, ettöl is lehet azt mondta. Valakinek volt ilyesmi? kérlek írjátok ha igen.

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet akár rüh betegség is, pl. ha a csuklódon és ujjak között vannak ilyen fehér fúrt járatok. Vagy lehet akár ágyi poloska, vagy más... Szerintem menj el egy másik bőrgyógyászhoz, hátha az jobbat tud mondani. Nem hiszem hogy az antibiotikumtól viszketsz.
2021. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a vizelet problematol viszketek arra írta az antib.-ot,de már kételkednek, vagy perifériás ideg lenne??
2021. jan. 21. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy psziches? Nalam ez volt 😅
2021. jan. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy én is pszichés gyógyszert szedek, hangulat javítót, 6 éve és most jönne valami? Neked is hasonló volt és mivel kezelted? El vagyok keseredve, mert nem tudom az okát, és aludni sem tudok már. Kérlek írd meg a tapasztalatod. Köszönöm szépen.
2021. jan. 22. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!