Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani Budapes...

Tudnátok nekem mondani Budapesten csomagolásmentes boltokat, ahol lehet venni tusfürdőt meg ilyeneket? :)

Figyelt kérdés
Egyik nap belegondoltam, hogy mennyi tusfürdős flakont halmozok fel és dobok ki és (bevallom nem vagyok az a 100%-os mindent megteszek a környezetemért ember sajnos) de próbálkozom és praktikusabb is lenne, hogy odaviszek egy nagy flakont és annyit töltök bele amennyit szeretnék, külföldön láttam, hogy pár drogériákban ezt bevezették, de itthon ilyet mondjuk dm-ben nem nagyon láttam😕
2021. jan. 21. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Isten hozott Magyarországon!

Nálunk ez nem működik.

2021. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan rossz Magyarország, nem mondom, hogy tökéletes, de semmi sem az, én szeretek itt élni :)
2021. jan. 21. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, de csomagolasmentes van, talan a body shopban lattam.
2021. jan. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Marmint ninc ilyen toltos lehetoseg :D
2021. jan. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, anyukám újbudán volt az egyik boltban és mondta, hogy ott van ilyen, majd egyik nap lecsekkolom ☺️
2021. jan. 23. 01:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!