Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegesség, hevesebb szívverés...

Idegesség, hevesebb szívverés elalvás pillanatában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néhány napja elég furcsán alszom. Mikor eljön az elalvás pillanata, akkor érzem, mintha kicsit gyorsabban verne a szívem,éa idegesség fog el valamiért. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Mitől lehet?

2021. jan. 22. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. :) Szorongas miatt, meg panikos is vagyok. En kardiora is elmentem, elmondtam a dokinak, hogy mindig estenkent van, azt mondta, hogy megnyugtataskent megmutatja, hogy nincs szivproblemam. :D
2021. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg az alkohol is befolyásolhatja? Utóbbi néhány napban tartottunk a haverokkal 1 maratont, de ha ittasan beesek az ágyba, akkor mindig úgy alszok, mint a bunda. Ha józanul, akkor van ez csak. Olyan érzésem van, mintha le akarna állni a szívem,mikor kezdek elaludni. Félek is kicsit.. :/
2021. jan. 22. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, az felviszi a vernyomast, masnaposan is igy leszel (hoszzabbtavon pedig koze van a magas vernyomas kialakulasahoz, es egyeb bajokhoz is). Nem fog leallni, nyugi. :D
2021. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonlót tapasztaltam/tapasztalok szorongás miatt. A túlzott stressz emeli a vérnyomást és a pulzus értékét is. Nekem pulzus csökkentőt írt fel a dokim, illetve elkezdtem pszichológushoz járni stressz kezelés miatt.

Ha sokáig fentáll a probléma, akkor menj el háziorvosodhoz és akkor kivizsgáltat minden rendben van e fizikailag, engem kardiológiára küldött, de csak Februárra kaptam időpontot, így nem tudtam még meg sokat.

Jó egészséget!

2021. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!