Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotril túladagolás tünetei?

Rivotril túladagolás tünetei?

Figyelt kérdés

Ha valaki kicsit több Rivotrilt vesz be mint kellene, például 0,5-ből egyet kellene de bevesz kettőt, annak milyen tünetei vannak?

Ha jól tudom olyan mintha kicsit részeg lenne, lelassulnak a mozdulatai, félre beszél és jó kedve lesz. Ez valóban igaz?



2021. jan. 22. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyett a kettő még nem túladagolás. Voltak ismerőseim, akik napi nyolcakat dobáltak be, nyílván nem követendő példa, de a kettő az semmi extra.


Belassulás, jókedv simán lehet, mégiscsak a gátlásokat/szorongást oldja.

2021. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na szoval regi de valaszolok azert. Biztos tul lehet adagolni. Regen haverokkal szorakoztunk ilyen faszsagokkal, hogy megettunk fejenkent 4-5szemet a 0,5osbol. Olyankor nem volt semmi lelassul az Ember kicsit almos lesz.

Na de egyszer szereztem par uveg 2milis rivot. Az mar ut kemenyen. Bevettem belole 3es felet. Az elejen jo volt aztan igazabol csak arra eszmeltem hogy hanytam egyet es lefekudtem aludni. Masnap felkeltem es szoszerint nemtudtam jarni. Fere mentem😆 meg olyankor mar az emlekezet is kiesik. Nekem az a nap es az azt koveto 2nap kiesett.

2021. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!