Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nedves wc-papírtól lehet...

A nedves wc-papírtól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Egy éve használok nagy wc-zés után ( DM-saját márka, Rossmann saját márka ) mert ahol az most lakom albérletben, csak heti 1- 2x tudok zuhanyozni, fürdeni. (nincs melegvíz mert új kazàn kellene, más albérlet nagyon drága) Attól félek végbélrákot kapok vagy valamit, mert végülis ott nyàlkahártya tehát felszívódik van és állandóan ezzel a vegyszeres nedves törlőkendővel mosom, de csak heti 1x vsn lemosva... vagy rosszul gondolom? Két napja fura érzésem van ott lent...

2021. jan. 23. 09:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kapkodtam, utólag betűztem szavakat rossz helyre bocs!.. tehát: *mert ahol most lakom albérletben (az nélkül) , *nyálkahártya van, tehát felszìvódik ...
2021. jan. 23. 09:51
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
A babák fenekét évekig azzal szokták törölni és nekik se lesz bajuk. Nálad inkább az a probléma, hogy nem mosakszol rendszeresen, lehet, hogy pl. gombás lettél. Az se kifogás, hogy nincs melegvíz. Fogsz egy lavórt, öntesz bele valamennyi hideg vizet, plusz egy edényben melegítesz mellé forró vizet és megmosakszol. Mikród vagy tűzhelyed csak van, nem?
2021. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan mi bajod lenne, meg pláne végbélrák...
2021. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
A hüvelynek (már ha nő vagy) nem kedvez a túl nedves környezet, könnyebben szaporodnak a gombák, bacik, mert a ph érték megváltozik és fogékonyabb leszel fertőzésekre.
2021. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a hüvelynél, hanem a végbélnyìlásnál van fura érzésem..
2021. jan. 23. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen, borzalmas kínok közt fogsz lefordulni a wc csészéről. Ja, nem. Én kiskoromban megettem a csirkeszart, meg a ház faláról a vakolatot. Csuromvizes ruhában szánkóztunk egész nap, meg a sárban hemperegtünk. Felnőttem, élek, és nem aggódom hülyeségek miatt.
2021. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó!.... 😂 jót nevettem. Viszont a csirkeszar meg a mész nincs tele kemikáliával mint ezek..
2021. jan. 23. 10:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy nagyon be vagyok rezelve, mert 3 napja olyan érzésem van, mintha lenne valami a végbélnyílssomnál kicsit belül.. ez az urológiára tartozik vagy hova? Ja és igen nő vagyok...
2021. jan. 23. 13:35
 9/11 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló. A dezodorokban régebben lévő aluminium- kloridot is csak évekkel később hozták össze a mellràk kialakulásával. Ki tudja, én biztos nem kenném vele össze vissza a kisbabámat amikor évezredeken keresztül mindwn gyerek kakis volt, és valószínü az immunrendszer eddig is működött. Ezek a vegyszerek meg vsak kb 1 évszázada vannak.
2021. jan. 23. 13:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon miért hiszi magáról mindenki azt, hogy rákos? A végbélnél lévő valamire előbb gondolnám, hogy aranyér... Proktológiára menj vele.
2021. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!