Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért karikás mindig a szemem...

Miért karikás mindig a szemem alatt?

Figyelt kérdés

Állandóan lila a szemem alatt. De nem csak alatta hanem a szemhélyam is, és a szememnek abban a sarkában amelyikhez közel van az orrom. Ott nagyon lila. Volt olyan aki azt mondta hogy úgy nézek ki mint egy pandamaci. És tényleg pl ha messziről fényképeznek nagyon látszik. Mitől lehet? Nem fáradságtól van, mert álladnóan ott van. Alhatok 12 órát is, akkor is ott van. Mitől van ez, és el fog múlni? Vagy egyszerűen genetika és ez ott lesz velem jóban, rosszban? Még a nyáriszünetben is?



Amúgy komolyan mitől van ez?



#szem #álmosság #lila #karikás szem #Tudtátok, hogy Micimackó igazából lány?
2021. jan. 23. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is folyton karikás a szemem. Én idegeskedő típus vagyok, rosszul alszom (mostanában jobban, olyan 3-4 évvel ezelőttig kamaszkorom óta rosszul, mindenen stresszeltem, szörnyen aludtam).

Két dolgot figyeltem meg:

1. Ha abszolút el tudom engedni a stresszt, minden gondomat, sokkal nornálisabban nézek ki

2. Egyszer influenzával voltam otthon suliidő alatt, és eléggé fájt a hásam, enni sem nagyon tudtam. Ekkor teljesen eltűntek a karikák a szemem alól, pár napra csak, de ledöbbentem, amikor megláttam magam a tükörben, hogy ez lehetséges.

2021. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!