Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lett ilyen székletelési...

Mitől lett ilyen székletelési szokásom? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban nagyon sok stressz ért, lassan ez már csökken jó pár hete már nincs rajtam stressz. Viszont az elmúlt 2 illetve 2 és fél hétben kicsit talán más lett a székletem. Először lágy puha formálatlan lett ez csak 2-3 napig tartott. (Megjegyzem azóta vaspótló tablettát szedek vashiány miatt és ennek következtében fekete színű lett) mostanában már formált naponta 2-szer 3-szor megyek de nem mindig nagy mennyiség. Viszont egy nap többször érzem, hogy most rámjön de valamit éppen csinálok és nem megyek azonnal aztán el is múlik hogy mennem kellene és nem kell. Ilyen többször is előfordul. Nagy baj lehet eléggé félek és aggódom. Vagy mi okozhatja ezt? Mit gondol?


Köszönöm szépen mielőbbi válaszotokat! 21/L vagyok



2021. jan. 24. 02:31
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem te megint a hírhedt kakifantom vagy.
2021. jan. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Én megpróbáltam lemászni az ereszen mint szájer, de megvágtam a kezem :(
2021. jan. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!