Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki már megkapta a COVID...

Aki már megkapta a COVID elleni vakcinát, tájékoztatna 1-2 tőmondatban a menetéről?

Figyelt kérdés

- A levélben történ jelentkezésre milyen visszaigazolás jött?

- Aki az Interneten regisztrált, milyen visszaigazolást kapott, mennyi idő elteltével?

- Hogyan értesítették ki az oltás dátumáról a levélben jelentkezőket?

- Hogyan - email?, telefon? - és a regisztrálástól számítva mennyi idő múlva értesítették az oltás dátumáról az Internetes oldalon jelentkezőket?

- Aki már megkapta, órára, negyedórára pontosan vagy csak napra - tól, ig - volt berendelve?

Hol történik az oltás beadása? Kórházban? (Megyei, területi, városi), SZTK-ban?


És ami a legfontosabb: Mit tegyek, ha három héttel az Internetes regisztrálás után még semmilyen visszajelzést nem kaptam? Hol lehet érdeklődni, utánanézni?

Internettel nem rendelkező 65 éves szomszédom pedig már három hete bedobta a válaszborítékot, és csak bizonytalanságban, tanácstalanságban él



#COVID_elleni_védőoltás
2021. jan. 24. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Jelen pillanatban csak azokat oltják, akik egészségügyi dolgozók, vagy idősek otthonában élnek vagy dolgoznak. Én egészségügyi dolgozóként külön regisztráltam, közvetlenül az oltóponton foglaltam időpontot. De arról sajnos egyelőre nincs infó, hogy a lakosság tömeges oltása hogyan fog zajlani. A férjem regisztrált, két hétre rá jött az első tájékoztató, és aztán még kettő.

Sajnos a részletes oltási terv és az oltópontok nem ismertek, gondolom, valamikor megosztják a nagyérdeművel.

2021. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Interneten regisztráltam, visszajelzés nem jött. A háziorvos hívott telefonon, hogy másnap mehetek oltásra, percre pontos időpontot adtak.
2021. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2021-02-10- 13:24

Köszönöm a megtisztelő hozzászólást.

Kérdésem:

- Hány éves?

- Ha nem titok, milyen gyártmányú szérumot kapott?

- Kapott-e valamilyen orvosi igazolást, hogy az első adagot megkapta vagy olyant csak a második injekció beadása utánra ígértek?

2021. febr. 11. 06:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok, krónikus beteg, AstraZenecával oltottak ("oxfordi vakcina"). Kaptam igazolást.
2021. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2021-02-11-09:28

Köszönöm szépen!

2021. febr. 11. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Feleségem regisztrált és egyszer csak váratlanul kapott egy telefonhívást azonnali oltásra, amit kénytelen volt visszautasítani, mert éppen dolgozott és csapot-papot nem hagyhatott ott. Pár nap múlva ismét hívták, akkor odarohant, beadta neki egy fül-orr gégész szakorvos, akinek nyilván nincs megfelelő gyakorlata izomba oltást illetően, így a karján tenyérnyi váraláfutás lett (ami most 4 hét után is ott van). A második oltásra már adtak pontos időpontot, akkor technikailag semmi gond nem volt.
2021. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!