Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg nem fogok fogyni...

Tényleg nem fogok fogyni eleget a 160g szénhidrát bevitellel IR esetén?

Figyelt kérdés
Roviden, nagyon régóta túlsúlyos vagyok. Megálapitották az IR-t, elmentem dietetikushoz. O 160g ch étrendet adott, amit január 1tol tartok, viszont eddig csak 2kg fogytam vele./3hét alatt/ Dietetikus azt mondta nem lehet lejjebb vinni a CH IR esetén.Igaz ez? nem akarom megcáfolni amit mond, de olvasgatok itt hogy másoknak a dietetikusa kevesebb Ch ír fel. Akkor most hogy van ez? Persze az egészségem a legfontosabb, de ilyen tempoban mikor fogom elérni a 30kg fogyást,?

#inzulinrezisztencia #étrend IR #fogyás IR
2021. jan. 24. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Az új kutatások és tapasztalatok szerint minél lejjebb kell vinni, ketogén diéta akár meg is gyógyíthatja az IR-t.
2021. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Összesen 20 napja dietazol. Legyél kicsit türelmesebb, mozogj és nézz utána nem szamolod e esetleg rosszul a ch-t illetve az osszkalóriát
2021. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
2 kg fogyás teljesen jó. Nem érdemes rohanni. Lehet lejjebb vinni a ch-t, csak annak is megvan a maga egészségi kockázata.
2021. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Sietsz valahova? A problémád évek óta fennáll, a fogyás türelem játék, nem egy kabát, amit ledobsz magadról, és ott a karcsú test 2 mp alatt.
2021. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kevesebb a Ch, csak vezess étkezési naplót!
2021. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet lentebb is vinni a ch-t, ha nem szedsz gyógyszert, de amúgy 2 kg teljesen jó ennyi idő alatt.
2021. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert. Természetesen nem sietek csak kevésnek tartom,igy higy azelőtt fehér kenyér, liszt, üdítők, csoki, süti most meg ezeket elhagytam és ilyen lassan megy. Metdfrmin segítene jobban beinditani a fogyast szerintetek??
2021. jan. 24. 22:53
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy teljes étrendet kaptam. De van hogy 3x is eszem kenyeret(kb 40-60g étkezésenkent) teljes kiőrlésű. Nem sok ez kicsit?? Látszik h meg nagyon kezdő vagyok a témában 🤣
2021. jan. 24. 22:56
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
A kulcsszó: ketogén diéta. Keress rá.
2021. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
A fogyás nem csak a CH-n múlik, hanem a bevitt kalória összességén. Ennél több CH-val is lehet fogyni, neked csak az IR miatt kell 160g alatt tartani.
2021. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!