Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy egész nap...

Miért lehet az hogy egész nap fázok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Napok óta meleg pulcsiba és takaróba burkolózava vagyok mivel nagyon fázok. Lázas és koronás biztos nem vagyok mivel ezeken kívül tökéletesen vagyok. Olvastam hogy a kevés evéstől is lehet..1200 kalóriát eszek egy nap mert diétázom..minden végtagom hideg..a kevés kaja miatt lehet vagy ha nem akkor más okok?
2021. jan. 25. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a kevés kaja is okoz ilyen tünetet. De ha teljesen abbahagyod a kajálást, ez a problémád hamarosan meg fog szünni. Más egyebek mellett.
2021. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha leesik a vércukor, azt az ember gyakran a fázáshoz hasonló spontán izomremegéssel éli meg.
2021. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Túl keveset eszel.


1500kcalt min egyél meg

2021. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy biztosan koronás?
2021. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel tegnap voltam a 2. teszten, + egyszer már átestem rajta, és mertha én akár egy kis influenzát is elkapok, kidőlök..
2021. jan. 25. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegnap óta negatív?
2021. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!