Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha szombaton szivtam 3 csík...

Ha szombaton szivtam 3 csík kokaint az mennyi után megy ki a szervezetemből?

Figyelt kérdés
Szombaton este szivtam 3 kis csík kokaint de nagyon megbántam. Kb mennyi idő után nem lesz kimutatható? És hogy lehet felgyorsítani azt hogy minnél hamarabb kimenjen belőlem?

2021. jan. 26. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
És ezt még ki is írod egy nyilvános oldalra.👏👏
2021. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fsms ***** válasza:
76%
Hónapokig ki tudják mutatni a vizeletből , hajból. Egyébként gratula, hogy megosztottad csatlakozva az #1.
2021. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A dílered nevét is írjad ki, hogy tudjuk, mennyire volt tiszta a kokó!

.

Azt bántad meg, hogy csak 3 csíkot szívtál?

Még egy is sokáig kimutatható.

2021. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha első használat volt, vagy már régen használtál előtte, akkor általában 2-3 nap a vizeletben és a vérben, hajban pedig akár évek.


Ha gyakori használó vagy, ha ittál mellé, ha nem iszol eleget (vizet), és még ezernyi másik dolog, akkor lehet, hogy lassabban ürül ki, és akkor akár 2 hétig is kimutatható. Mivel nagy dózisban szedted be, ezért neked valószínűleg inkább az 1-2 hét felé fog tendálni a dolog, mint a 2-3 nap felé.

2021. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ mekkora csík. Felszívva am nem egy nagy durranás a kóla 😃
2021. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5!


Attól függ milyen tisztaságú a cucc! :D Én ugyan nem próbáltam már, de ismerősi körben van pár ember, aki néhanapján csinálja. És nem mindegy, hogy azt a 25.000Ft-ot jó cuccért adod ki, vagy egy szarért. :D

2021. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6, Nem egészen. Inkább attól függ hogy igazi kóla van benne. Ja és nem orrba szívogatni kell - hanem belőni. Intravénásan kb összehasonlíthatatlan a nazális fogyasztással. Max 1/6 gt lehet kibírni a legjobb kólákból, de az első 10 percben durvább mint a heroin.
2021. jan. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!