Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tudom hogy valaki dorogozik...

Ha tudom hogy valaki dorogozik és nem szólok a rendőrségnek lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy van egy ismerősöm akit tudom hogy drogozik, de ha én tudom és elhallgatom akkor én is bajba kerűlhetek? Köszi előre a választ 18L

2021. jan. 26. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
De ki tudja, hogy tudod? A buncselekmenyt jelenteni kell, de azert mindennek van hatara, ha csak fogyaszto, nem diler en nem izgatnam magam.
2021. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha beköpöd, akkor kerülhetsz bajba. Utáljuk a vamzeromat. Árt neked vele? Ha igen, akkor szólj a rendőrségnek. Ha nem, akkor szégyelheted magad.
2021. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem vannak,vagyis csak voltak ilyen ismerőseim,ha nem mondod el senkinek megtartod ezt a titkot akkor nem lehet bajod belőle,kivéve ha a szülei faggatnak,hogy tudtál-e róla,mert abból igen kellemetlen helyzet alakulhat ki...
2021. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam beköpni csak kíváncsi voltam rá hogyha későbbiekben kiderül hogy drogozik és megkérdeznek engem is hogy tudtam e róla akkor lehet e belőle bajom...
2021. jan. 26. 19:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azért...
2021. jan. 26. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem...
2021. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

1-es

Felmerül a kérdés, hogy annak lehet-e baja, aki tudja, hogy a kérdező tudja valakiről, hogy drogozik, de nem jelenti és ő meg azt nem jelenti, hogy tudja ezt a kérdezőről?

2021. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem lehet bajod belole, sot abbol lenne bajod ha jelentened a rendorsegen.

Ha olyat ismernel aki nagy mertekben kereskedik vele az mar teljesen mas kerdes lenne.. De szerintem az se szamitana buncselekmenynek, de ezt nem tudom.

2021. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő egészsége, amíg nem a lakásodba tartja őt basszák meg érte
2021. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!