Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aggódom apukám miatt,nem...

Aggódom apukám miatt,nem tudjuk,hogy szív eredetű e a fájdalma vagy más?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta fáj neki,de amikor aludt azt mondja hogy nem fáj,a gyomor tájékán a has felső részén belűl fáj valami,és ha megtapogatja akkor érzékeny de ha megnyomja akkor semmi, kiegyenesedésre elmúlik akkor nem fáj illetve fekve. Szokott sokat égni a gyomra tegnap is munka után arra panaszkodott de egy rennie segített. Valamint zsibog a háta tájéka egyidejűleg a mellkasi fájdalommal. Segítsenek remélem nincs komoly baja? 54 éves és eddig már túl van egy tüdőembólián ami három évvel ezelőtt volt.

2021. jan. 28. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel kellene keresni az orvost egy ekg miatt. Lehet szíveredetű is, de kell az ekg, menjen el orvoshoz, ha nrm kardiális probléma akkor is, mert lehet egy gi probléma (fekély stb), ami éppen kezelhető lenne idejében.
2021. jan. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Làssa orvos mihamarabb. Inkább menjen el feleslegesen, minthogy baj legyen. Jó egèszsèget neki
2021. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. jan. 28. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt emboliaja, akkor gondolom szed "verhigitot". Legalábbis az én anyukám szed, neki 2019-ben volt.

Szerintem menjetek el a háziorvoshoz, ott csinálnak EKG-t, meghallgatja a doki a tüdejét, hogy van e pangas stb. Lehet csak gyomoreges, de én elvinnem mindenképpen!

Jobbulást neki <3

2021. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szed olyat. Azt mondta hogy ha továbbra is fájni fog akkor elmegy. De most elment munkába:( de úgyis hazajönne ha ne adj isten fájna.. Köszönöm szepen
2021. jan. 28. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!