Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás, hogy...

Mi a legjobb megoldás, hogy az arcomon lévõ hegeket eltūntessem?

Figyelt kérdés
Pattanások után marad meg a heg, akkor is, ha nem piszkálom õket. Nem csak az arcomon vannak, hanem máshol is találok apró pici pattanásokat. Elmentem ezzel bõrgyógyászhoz, írt fel nekem méreg drága gyõgyszereket. A hegekre is szerettem volna kérni valamit, de azt mondta, hogy azzal õ nem foglalkozik (mint bõrgyógyász), ezzel magáncégek foglalkoznak, mint például a lézeres kezelès. Az a kezelés olyan drága, hogy 3szor elmegyek és abból a pénzbõl akár házat tudnék venni. én valami krémre gondoltam, ami eltūnteti a hegeket. Létezik ilyen?
2021. jan. 30. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lézeres kezelés létezik csak. Valóban ennyire drága? Igaz, külföldön, de nővéremnek 3 ezer euróért megcsinálták, ami azért nem annyira nagy összeg. Biztos vagyok benne, hogy olcsóbban is megoldható.
2021. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod mennyibe kerül egy euró manapság? Annyit én nem költök lézeres kezelésre.
2021. jan. 30. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinek mennyit ér meg a kezelés, ugye. Mindenesetre házat nem veszel az árából.
2021. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem éri meg az a kezelés ennyiért nekem. Házat valóban nem veszek az árából, de ezzel érzékeltetni akartam, hogy drága.
2021. jan. 30. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos marad a heges arc.
2021. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. jan. 30. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a contratubex gél segített... Igaz, kb 5-6 hónap után fejtette ki a hatását, de olcsó és semmi nyoma nincs annak az egy mély hegnek.
2021. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!