Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vki segítene összeállítani...

Vki segítene összeállítani egy edzéstervet?

Figyelt kérdés
Mellre, bicepszre és hasizomra leginkább. Protein por nélkül összejönne egy normális test nyárig? Otthon tudnék csak edzeni. Van 1db 5kg-os kézisúlyzóm és 2db 3kg-os súlyzó ha ez számít vmit. Tudom hogy ott az internet erre de nem tudtam még egy rendes sorozatot összeállítani. Azt is tudom hogy ezért fizetni kéne, de remélem vki tud segíteni. 16 éves vagyok, 52kg.
2021. febr. 1. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy, a fizetést megoldhatjuk másképp is. :) Bár nem tudom, hogy mely lányok edzenek mellre és bicepszre.
2021. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felszerelés és tudás nélkül nem fog ez menni. Se nyárig, se később.
2021. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Youtube-on rengeteg jó csatorna van, informálódj ott...Athlean-X, OmarIsuf, Alan Thrall, Pure Bullfit, Coach Greg


De a BuffDudes nevű csatornán volt egy ilyen sorozat, hogy melyik a legjobb súlyzós gyakorlat adott izomcsoportra, ha csak néhány otthoni súlyzód van. Talán az Athlean-X-en is


Egyébként 5-6 fajta gyakorlat, 3-4 szett, szettenként 12-16 körüli ismétlés, szettek között 1-2 perc pihenés. Ennél több energiát viszont ingyé nem fektetek bele :D

2021. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
5-6 fajta gyakorlat bicepszre, mellre, meg hasizomra? Ennyi legfeljebb a hátra, illetve lábakra kell, amiben benne van már a vádli is. A fent említtettekre tökéletesen elegendő 2-3 gyakorlat, viszont az normálisan végezve.
2021. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy az edzés semmit sem ér megfelelő étrend nélkül.
2021. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es nem mondtam, hogy mind ez izomcsoportra. Ennyi energiát nem akartam belefektetni.
2021. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Azt elhiszem. :D Félreértettelek. :)
2021. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!