Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kaptam beutalot maganorvostol...

Kaptam beutalot maganorvostol c peptid,Hgbc vérvételi vizsgálatra. A covid eljarasok megakadalyozzak, hogy a korhazba levegyek a vért, vagy zökkenőmentes lesz ha csütörtökön elmegyek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár hete voltam orvosnál. Lázmérés volt, és mivel nem voltam lázas, mehettem tovább. Szerintem max. gyorstesztre számíts, de még arra sem, mert mindennek költsége van, és - állami egészségügyben - ha ez nem valami kötelező -értsd: hivatal által előírt - dologhoz kell (márpedig olyat nem magánorvos szokott adni), akkor biztos nem. A lázmérés is olyan kütyüvel megy még az állami szférában is, ami 10 centire odatartva a homlokodtól megmondja a testhőmérsékletedet.
2021. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk időpontot kell kérni a laborba. Szerencsére nem kekeckednek, mindig közeli dátumot adnak, nem kell sokat várni. Általában egy kis papíron kikérdezték coviddal kapcsolatos dolgokról. Arról meg azt mond az ember, amit akar.
2021. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!