Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális a lányom? Miért él a...

Normális a lányom? Miért él a multban?

Figyelt kérdés
A lányom 20-éves és ma jött egy csomagja,megrendelte magának az annak idején ebből tanult elsős olvasókönyvét és csak annyit mondott,hogy csak meg szeretné nézni. Minek egy húsz évesnek ilyen könyv? Tényleg csak nosztalgiából?
2021. febr. 5. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem látok ebben semmi különöset, a normálistól eltérőt.
2021. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Az ember általában akkor menekül vissza a múltba, ha valami stressz éri, amit nem tud feldolgozni. Figyelj erre!
2021. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy gondolom hogy igen, rám is hatással vannak a múltamhoz tartozó tárgyak, minél idősebb vagyok, annál inkább.


De miután se téged, se a lányodat nem ismerjük, elég nehéz erre válaszolni hogy a lányod fejében mi volt a motiváció amikor az interneten rányomott arra a gombra hogy "Megrendelés".


Azt viszont gondolom, hogy egy 20 éves lánynak kell/jár annyi szabadság hogy egy könyvet meg tudjon rendelni magának anélkül hogy egy disszertációt és egy kísérő prezentációt kellene készítenie róla.

2021. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen,normális.

Az viszont nem,hogy egy könyv miatt gyanakodsz és rögtön rosszra gondolsz.

2021. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. febr. 5. 12:02
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
🤦‍♀️ Szerintem itt veled van a gond.... Meg egyből bolondozod a lányodat. Nyilván emlékbe rendelte meg, nem a "múltban él". Nekd nincsenek elrakott fényképeid, tárgyaid? Nekem a kiskori plüsseim vannak meg, nem dobtam ki őket.... De nem vagyok gyogyós, hogy minden nao azzal játszok, csak emlékbe, nem volt szívem kidobni...
2021. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
3-assal teljesen egyetértek. Ez csak egy könyv. Nem tartozik róla elszámolással. Én a 30-as éveimben megvettem egy teljes sorozat gimis törikönyvet, csak úgy. (Mi anno csak órai jegyzetekből tanultunk, nem könyvből, de nem kellett amúgy semmihez, csak mindig érdekelt a történelem.) Nem éreztem ettől egy kicsit sem abnormálisnak magam.
2021. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Én meg 30 évesen T.S. Eliot gyerekverses könyvet vettem, mert nagyon kicsi voltam amikor olvastam, nem fogtam fel, most meg eszembe jutott. Ja és Tolkien meséskönyvét hasonló indokkal asszem 25 évesen szereztem be. Volt egy meséskönyv amitől ovis koromban féltem de nem emlékszem a címére, azt is megszerezném ha tudnám, mert érdekel hogy miért féltem tőle anno. Nem érzem magam hibbantnak.
2021. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7

És hol lehet ilyet egyben rendelni? Sokba kerül?

Bocs.

2021. febr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7 9-nek: Én a Műszaki Könyvkiadónál vettem.
2021. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!