Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mi ez?

Mit csináljak? Mi ez?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok délutan óta szédülök és fáradtság érzetem van és nagyon félek. Micsoda ez és mit csináljak? Nemtudom hogy van e ehez valami köze de az elmult napokban kicit keveset ettem. De nem hinném jogy ez az oka ugyanis régebben volt olyan hogy több hétig csak 900 kalóriát fogyasztottam.

2021. febr. 5. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez annak a jele, hogy keveset eszel. 900 kalória naponta egyáltalán nem elég a szervezeted számára. Ebből nagyon sok gond keletkezhet.
2021. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg most a menstruációm is megjött. Lehet az is közre játszik
2021. febr. 5. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül kórosan keveset eszel. Hány kiló vagy?
2021. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az éhezéssel lehet vashiányos vérszegénységed, amire a menzesz még rátesz, annak pontosan ilyenek a tünetei. Érdemes lenne elmenni vérvételre, és elkezdeni normálisan enni.
2021. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A heteken át bevitt napi 900 kalória, az csak vegetáláshoz elég.

A mensidnek nincs köze hozzá, egyértelmű anorexia.

Arról nem is beszélve, hogy a 900 kalóriával valszeg 0 vitamint viszel be a szervezetedbe, a cukorról, és szénhidrátokról nem is beszélve (igen, ezekre szüksége van a szervezetnek) így kb nincs min csodálkozni.

Meg kockáztatnék még egy testképzavart is, és mindez 16 évesen, neked pszichiáterre van szükséged.

2021. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lehetek anorexiás.Azért eszek ilyen keveset mert bántottak a súlyom miatt és mikir mondtam hogy keveset eszem csak orultek hogy elkezdtem diétázni. December vége óta csinálom komolyan és 6.8 kilót fogytam. Mostanában kb 2 hete 1200-1800 kalóriát ettem. Hetvégén voltam egy baratnőmnél ott két napig sokat ettem. Hétfőtől 1200-1500 kalóriát eszem kb
2021. febr. 5. 18:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Most megittam fél liter kolát meg ettem melegszemdvicset és ugy már kicsit jobb
2021. febr. 5. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy? 8 kg fogyás brutálisan sok 1 hónap alatt..
2021. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!