Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségtelen ha minden...

Egészségtelen ha minden reggel híg székletem van?

Figyelt kérdés

Mostanában figyeltem meg, hogy már jó 2-3 hete minden reggel híg székletem van.

Nem durva hasmenés, hanem mondjuk felkelés után 1 órával mindig érzem, hogy már nagyon-nagyon ki akar jönni belőlem és hát viszonylag híg állagú.


Ez egészségtelen, utal valamire?


2021. febr. 6. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb sört igyál és vissza áll az alap helyzet .
2021. febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irritábilis bél szindróma röv. IBS. Vagy pedig laktózintolerancia. Vagy időszakos stressztől. Ha egyéb tünet nincs, pl. étvágyban változás, súlyváltozás, erőnlét oké, akkor nem hinném hogy komoly lenne.
2021. febr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es:

Nem szeretem az alkohol ízét :) azt se tudom mikor söröztem utoljára :D


2-es:

Köszi :) valószínűleg stressz. Laktóz tartalmú ételeket/italokat nem igazán fogyasztok, nem igazán szeretem az ilyen jellegű termékeket.

2021. febr. 6. 07:14
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Te bajod, ha nem iszol sört több marad nekem .
2021. febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon remélem nézed még a kérdést, neked mitől volt ez, jobb lett valamitől?

Nekem időszakosan van ilyesmim, de már jó ideje nem fordult elő max 1-2 napra, de most lassan 1 hete ez van velem is. Felkelek, rá eg órára mennem kell és puha, laza a széklet.

2021. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!