Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen kivizsgalasra kellene...

Kerdesekkel teli kérdése:

Milyen kivizsgalasra kellene mennem,kit keressek fel, ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés

•Gyakran vannak menstruacios problemaim (van mikor 1-1honap verzes kimarad)

ez a problema mar regota fenn all.

•Egy ideje a borom is problemassa valt, az arcomon aknek alakultak ki, amikre eddig egy keszitmeny sem valt be.

•Egy even belul tobb mint 15 kg-t hiztam..

Pedig az etkezesi szokasaim nem valtoztak..

edzoterembe is jartam 3honapot, de semmi valtozast nem tapasztaltam

egeszsegesen etkezetem, afogyast elosegito etrendkiegeszito kapszulakat is szedtem, de semmi..

Arra gyanakszom, hogy esetleg pajzsmirigy problemaim lehetnek..

21/N



2021. febr. 7. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológus.
2021. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Elsősorban a menstruációs problémák miatt nőgyógyász, elsorolod szépen neki az itt leírtakat és kellene hogy tovább küldjön vérvételre , szükség esetén további viszgálatokra. Miután ezek eredményei meglesznek érdemes lenne endokrinológust is felkeresni, mert lehet hormonális ok húzódik a háttérben. Látatlanban , mindenféle vizsgálati eredmény nélkül elég sok dolgot fel tudnék neked ide sorolni, de nincsen értelme.

28/ Eü dolgozó

2021. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első körben háziorvos és nőgyógyász.
2021. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Valóban Endokrinológus. Egyébként megtudhatom, hogy a te olvasatodban mit jelent, hogy egészséges táplálkozás? Mert az manapság majdhogynem lehetetlen.
2021. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!