Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A neuroxicitás mennyi idő...

A neuroxicitás mennyi idő alatt áll helyre?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy most fél év alatt 10 is xarrá drogoztam magam :D! A drog szó alatt ezeket a szereket lehet érteni. Koko, Eki, LSD, Kristály meg még a nyáron 2-3 betépés. De az nem számít mert az csak akkor rontt a rövid/hosszú távú memorián. Ha rendszeresen minden héten vagy nap szívod.


A lényeg, hogy nem vagyok depressziósabb mert annyit azért nem toltam őket. De a rövid távú memoriám olyan rossz, hogy sokszor van amikor elfelejtem azt rövid időre szinte teljesen, hogy mi történt 5 percel ezelőtt. De már a hosszú távum is romlott viszonylag sokat. És eléggé kezd már ez idegesitove válni néha. Általában 1-2 hónap szünetek 1-2 ilyen alkalom után meg szoktak lenni. De szerintem ezt a dolgot nem a tiszta cuccok okozzák hanem azok a rossz designerek amik most vannak. Még 2 évvel ezelőtt volt olyan, hogyha 3 hétvégét egymás után végig ekiztem akkor sem volt negyede ennyi gond sem a memoriámmal. Csak attól 2-3 hónapig depressziós voltam. De addig amíg ez tartott nem is nyúltam hozzá. De fél év alatt 5-ször ekiztem. Abból 2 volt jó azok hiába voltak ilyen 250-300mg 3-4-et is eltudtam fogyasztani belőle egyesével. Először volt egy olyan amiből 1-nek alig volt hatása. 2 után éreztem valamit. A harmadiknál már a bal melllasom fájt. De nem volt szeretettflash. Utána novemberben volt olyan amiből fél elég volt. De rosszul lettem. Na meg volt a kék Chaneles. Amit 260ug fekete halálfejesbélyeggel fekete kevertem. Na ott is már egy fél elég volt ahhoz, hogy bad trip legyen belőle. Mert konkrétan teljesen fel forrositott. És nem úgy mint mondjuk az ha beveszek egyszerre 300mg MDMA-t. Ez karácsonykor volt. És akkor olyan már úgy kattogtam néha, hogy remegtem, ideg rohamaim voltak. Sajnos én tiszta drogok nélkül 1-1,5 hónapnál nehezen bírom.



2021. febr. 7. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Maradj a fűnél, barátom, az nem okoz ilyeneket (memóriazavaron kívül, de az sem vészes).
2021. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én utálom a füvet. Mert annak meg nem elég jó a hatása. És ezeknél a cuccoknál is az a legnagyobb bajom jelenleg, hogy olyan memória zavaraim vannak! Az idegkitoresek meg inkább a karantén miatt jöttek elő. De már lassan megint lesz buli, ott hátha nem ilyen xar cuccot kapok!
2021. febr. 7. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de egy haverom ugyanilyen helyzetben van, bár ő hosszú évekig használta a cuccokat. Sajnos a mai napig nem 'józanodott' ki, ezt ő is beismeri.
2021. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Neurotixicitás.

Ha nem tudsz leállni akkor legalább ne szintetikus szarokat tolj magadba.

2021. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, neurotoxicitás.
2021. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám a hallucinogén gombát. USA-ben alkalmazzák, mint gyógyszert, egyes neurológiai betegségekre.
2021. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a helyzet az, hogy kardiótoxicitást is felvélel fedezni magamon. Mivel szoktam néha érezni a szívemet, hogy kicsit fáj. 6 Egyszer volt szerencsém ahhoz a fekete kalapos varázsgombához. De sajnos csak 1gr-hez jutottam hozzá és az nagyjából oda vágott de nem adta be még csak viszonylag keményen sem a tripet. Nem ért fel 1 gyengébb bélyeghez sem. Amúgy mégis a halucinogén gombák és LSD között mi a különbség? Azon kívül, hogy az LSD szinti a másik természetes? Mert az ayahuasca is természetes mégis sokkal veszélyesebb mint az LSD. Még én sem merném kipróbálni.
2021. febr. 7. 21:10
 8/10 A kérdező kommentje:
4 A baj csak az, hogy a természetes cuccok közt max a koko lenne ami bejön. De az drága és nem is tiszta ugyebár az sem teljesen.
2021. febr. 7. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:

7

Nekem annyi a különbség a kettő között, hogy az LSD-nél főleg vizuális, míg a gombánál vizuális, illetve érzelmi hallucináció is volt. A gomba pozitív hatása pedig minimális adagban is mérhető. Ayahuasca pedig nem veszélyes, csak sokkal erősebb hallucinációt okoz, ettől függetlenül fizikailag nem lesz bajod.

2021. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom de szellemileg egy bad trip eléggé oda tud vágni. Pl nekem legutóbb nem az a 260ug bélyeg okozta a rossz utazást. Hanem az eki nem MDMA volt hanem valami mérgező xar. És az, főleg a lejövője ami hamar bekövetkezett.
2021. febr. 7. 21:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!