Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogoktól mennyi szokott...

Drogoktól mennyi szokott lenni az ember láza, vérnyomása, pulzusa?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy már a fű is nagyon felviszi a vérnyomást és a pulzust. Legalábbis akkor fixi ha már annyit szív valaki, hogy elkezdjen remegni, ájulás közelébe kerüljön vagy épp el is ájuljon.

Na de mivan akkor ha valaki szintetikus drogot fogyaszt. Úgy tudom az ex tud a legjobban felvinni mindent az egekbe. Ha valaki be vesz egy középnehéz adagot egyszerre ami úgy 200-220 mg és arra még redoseol is egyszer vagy pláne többször na azoknak mennyi lehet hőmérsékletük. Mert egyszerűen ha ennyit beveszel már azért lehet érezni, hogy meleg vagy. Felette meg már fájdalmas is lehet a dolog. Mivel az már tényleg túladagolás. De haverjaim azt mondják a speed is felvesz az egekbe mindent csak fizikálisan nem érzi az ember. Viszont a lejövője elvileg azért is szokott olyan fázós és szívet oda vágós lenni. Haverjaim azt mondják akár egy spurisnak a testhője 55 fok körül is lehet. Az komoly, azért akkora láztol szerintem véged lenne még akkor is. Nem pedig az a depi ami az ekinél van. Illetve elvileg a kokain is durván oda tolja ezeket a dolgokat. Mert elvileg a kokain túladagolás olyan mint az eki túladagolás. Csak kokó még rosszabb mert ott nem vagy beállva negyede annyira sem mint az ekinél.



2021. febr. 7. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Kokain, MDMA, speed stb. mind felviszi a pulzust, illetve a fű is, de annak nyilván sokkal gyengébb a hatása.
2021. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!