Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kovaföld kapszulát mennyi...

Kovaföld kapszulát mennyi ideig érdemes szedni?

Figyelt kérdés
A fodrászom javasolta hajhullás ellen. Bár szerintem genetika, és stressz okozza, valamikor szívesen kipróbálnám, csak fogalmam sincs, mennyit vegyek, meddig szedjem.
2021. febr. 7. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Mivel semmit sem ér, bármennyit beszedhetsz.
2021. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kapszula az tenyleg nem a leghatasosabb, azonban nekem a por valtozattol (mondjuk ezt eleg undi volt meginni) sokat nott a hajam, sok babahajam is volt.

Ha komolyan hullik a hajad, erdemes lenne egy verkepet csinaltatni, esetleg hormonsort nezetni, mert ha valami baj van, akkor onmagaban egy vitamin keves lesz.

2021. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.


Nem is egyszer voltam régebben vérvételen emiatt, illetve más vizsgálaton is (már nem emlékszem, hol jártam, rég volt), de semmi rendelleneset sem találtak.


Majd azt mondták, genetika, és kész, ugyanakkor örülnék, ha mégis tudnék valamit tenni, hogy legalább(!) késleltessem a hullást.

2021. febr. 7. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!