Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a mellfelvar...

Mi a velemenyetek a mellfelvarrasrol?

Figyelt kérdés
Tul nagyok a melleim es faj toluk a hatam , sok stria van rajta es lognak 25 eves vagyok. Szilikont nem szerenek csak felvarrattatni oket. A felvarras utan kisebek lesznek vagy meg kell utana egy kisebito mutet is?

2021. febr. 9. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Mitől lenne kisebb? Kicsit kevésbé fog lógni.
2021. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbito mutettel egybekotott felvarrast csinalnak, feleslegesen fekudnel egymas utan szinte kes ala.

Annyi, hogy nyilvan nem lesz olyan tartos az eredmeny, mint szilikonnal, azonban szerintem meg igyis megeri. En is gondolkozom rajta egyebkent.

2021. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Felvarrás nem segít a hátfájdalmon. Kisebbítés igen, de az elég kellemetlen, nekem jövő héten lesz, totál bevagyok toljva, egy hónapra fogok kapni betegszabit, 2 hónapig nem sportolhatok, nagy valószínűséggel nem fogok tudni szoptatni. Menj el dokihoz ő majd elmondja a lehetőségeket.
2021. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!